Praca w Holandii-szklarnie

inne

Praca Trew, Holandii-szklarnie Trew

Agencja Pośrednictwa Pracy
"WIATRAK-JOBS" (KRAZ 14959)
(oferta pracy tymczasowej).

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:
Pracownik szklarni z Kwiatami

OPIS STANOWISKA:
Do zadań pracownika należy sortowanie cebulek kwiatowych, sadzenie, przesadzanie sadzonek kwiatów, obrywanie pączków, przycinanie lub obrywanie liści oraz inne proste czynności związane z pielęgnacją kwiatów, pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów do wysyłki. Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

REGION Westland ( Okolice Hagi i Rotterdamu)

OFERUJEMY
wynagrodzenie 10,24 e brutto/h (powyżej 21 lat). Nadgodziny liczone powyżej 38 w tygodniu oraz soboty płatne +35% /h
gwarancję godzin.
regularne tygodniowe wypłaty na konto
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy
ubezpieczenie 30,5 e/tydz.
pomoc w zorganizowaniu przejazdu
bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania (lokacja firmowa) do miejsca pracy
zakwaterowanie ,pokoje 2-osobowe (kompletnie wyposażone / WiFi) 100,50 e/tydz.
opiekę polskich rezydentów

WYMAGANIA
brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
prawo jazdy (w przypadku zatrudnienia par wymagane min. 1 prawo jazdy)
silna motywacja do pracy
mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie
negatywny test PCR na covid 19 - gwarantowany zwrot kosztów!

Zainteresowała Cię ta oferta?

Skontaktuj się z nami!
chętnie odpowiemy na Twoje pytania: + 48 663112789

KONTAKT
Web: www.wiatrak-jobs.pl

Biuro Zabrze
ul. Wolności 294, 41-400 Zabrze
Tel: (0048) 796 901 049

Biuro Piła
ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła
Tel: +48 663 112 789

Biura czynne:
Pon-Pt w godzinach
9:30-16:30

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 607

nr ogłoszenia: 23808