Doskonały i tani beton, asfalt. Betoniarnia ze Staszowa BETOMEX to także dźwigi

sprzedam


Betoniarnia BETOMEX oferuje wysokogatunkowe mieszanki betonowe, które są wykonywane z najlepszych materiałów. Dzięki temu odznaczają się ogromną wytrzymałością i posiadają świetne właściwości. Nasza firma posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, gdyż działa na rynku już od lat. Jesteśmy w stanie zapewnić klientowi najwyższej jakości beton, który znakomicie sprawdzi, zarówno na wylewki, fundament, jak i również stropy. Oferta naszej firmy jest bardzo kompleksowa, dlatego też zachęcamy do dokładnego zapoznania się z jej treścią.

Zajmujemy się także wynajmem ładowarek, dźwigów z operatorami, a także podnośników, które odznaczają się niezawodnością. W naszej ofercie, można również znaleźć usługi, dotyczące stabilizacji gruntu, które wykonujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Jesteśmy najlepszymi fachowcami w branży, dlatego też bez żadnych obaw możesz nam zaufać. Gwarantujemy terminowość, najlepsze warunki współpracy, a co najważniejsze pełen profesjonalizm i doradztwo na każdym etapie realizacji zleceń.

Duża produkcja asfaltu. Producent asfaltu świętokrzyskie. Oferujemy również budowę dróg, budowa ulic. Zarówno prywatnie jak również pod przetargi publiczne.


Ważne do: 2022.12.08, wyświetleń: 423

nr ogłoszenia: 23917