Unikatowy dom do remontu w Łękach Dukielskich, 79m2.

230 000,00 zł

sprzedam


Jeśli poszukujesz domu na wsi, który chcesz zaaranżować według własnych pomysłów oraz potrzeb, to mamy dla Ciebie propozycję oferty nieruchomości przeznaczonej pod remont w zacisznej okolicy.

duża działka 5600 m²
ciekawy układ pomieszczeń
spokojna okolica
duży potencjał
dojazd bezpośredni z drogi asfaltowej
wiele możliwości wykorzystania terenu
Na sprzedaż wolnostojący dom położony na działce o nr 2158 w miejscowości Łęki Dukielskie, w gminie Dukla, w powiecie krośnieńskim. Działka, na której znajduje się dom jest lekko pochyła, a jej kształt zbliżony jest do prostokąta. Jej powierzchnia to 5600 m². Dojazd na nieruchomość bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej.

Dom został wybudowany w latach 70/80 - tych z pustaka oraz cegły, pokryty jest eternitem. Budynek nadaje się do remontu wedle oczekiwań przyszłych nabywców.

Na głównym piętrze znajdują się:

- 2 pokoje o łącznej powierzchni 29 m²

- przedpokój 7,06 m²

- wiatrołap 3,36 m²

- pomieszczenie nadające się do aranżacji jako łazienka 2,46 m²

Na półpiętrze znajdują się:

- 2 pokoje o łącznej powierzchni 26 m²

- przedpokój 6 m²

- pomieszczenie gospodarcze 4,39 m²

Powierzchnia całkowita parteru oraz półpiętra to 79 m². Dodatkową powierzchnię domu stanowi poddasze do adaptacji, a także poziom podpiwniczenia, w którym znajdują się pomieszczenia piwniczne oraz pomieszczenia gospodarcze.

Miejsce to stworzone jest dla osób poszukujących zacisznego kącika w spokojnej okolicy, z malowniczymi widokami. W niedalekiej odległości znajduje się farma wiatrowa, z której można podziwiać piękne widoki. Atutem tej nieruchomości jest duża działka, która zapewnia przestrzeń idealną do wykorzystania na wiele sposobów.

Media:

- gaz

- prąd

- woda ze studni

- kanalizacja
https://www.freedom-nieruchomosci.pl/oferta/9446-3685-ODS


Ważne do: 2023.12.08, wyświetleń: 181

nr ogłoszenia: 24159